Suplování:   Pátek 24.1.2020 (Sudy tyden)

datum výpisu: 23.1.2020 (15:27)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

8.V

       

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

 

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Hamerský Stanislav

Čv

Su

Bk

Bk

-

Bk

-

-

-

 

Kovář Luboš

St

Mt

Hv

Hv

..

..

Nv

-

-

-

Matějka Martin

Nv

-

-

Nv

Sv

Mt

-

-

-

 

Změny v rozvrzích učitelů:

Bezoušková Jana

3.hod

supl. (Hm)

SAJ

8.V (SA3)+

(33)

 
 

4.hod

supl. (Hm)

SAJ

8.V (SA3)+

(33)

 
 

5.hod

odpadá

ANJ

8.V (pol1)

 

Jiný důvod

 

6.hod

supl. (Hm)

ANJ

1.B (AJ3)+

(33)

 
 

6.hod

odpadá

ANJ

8.V (pol1)

 

Jiný důvod

 

7.hod

odpadá

ANJ

8.V (pol2)

 

Jiný důvod

Čejková Eva

1.hod

supl. (Hm)

ANJ

2.V

(25)

 
 

před 4. hodinou dohled v 1. patře

 

Havránek Petr

3.hod

spojeno (Ko)

SFY

4.B (FS)+

(24)

 
 

4.hod

spojeno (Ko)

SFY

4.B (FS)+

(24)

 

Kučerová Stanislava

5.hod

odpadá

NEJ

8.V (pol2)

 

Jiný důvod

 

6.hod

změna

NEJ

4.V (pol1)

(12)

 

Lukavcová Ludmila

6.hod

změna

ANJ

4.V (pol2)

(11)

 
 

před 7. hodinou dohled ve 2. a 3. patře

 

Matějů Zdeněk

2.hod

supl. (Ko)

VKO

2.V

(29)

 
 

6.hod

supl. (Mj)

ZSV

3.B

(30)

 

Mrázek Ladislav

5.hod

navíc

IKT

7.V (pol2)

(13)

 
 

5.hod

odpadá

IKT

7.V (pol1)

 

zrušeno

 

6.hod

navíc

IKT

7.V (pol2)

(13)

 
 

6.hod

odpadá

IKT

7.V (pol1)

 

zrušeno

Novotná Jana

1.hod

supl. (Mj)

BIO

5.V (pol2)

(31)

 
 

4.hod

supl. (Mj)

BIO

5.V (pol1)

(30)

 
 

7.hod

na obědech

 

Strejček Pavel

1.hod

supl. (Ko)

GEO

3.B

(30)

 
 

před 2. hodinou dohled ve 2. a 3. patře

 

Suchanová Marešová Lada

2.hod

supl. (Hm)

ZEM

4.V

(24)

 

Svobodová Jana

5.hod

supl. (Mj)

BIO

1.A

(12)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

5.hod

BIO

 

(12)

supluje

Svobodová Jana

(Mj)

 

6.hod

ANJ

AJ3

(33)

supluje

Bezoušková Jana

(Hm)

1.B

6.hod

ANJ

AJ3

(33)

supluje

Bezoušková Jana

(Hm)

2.V

1.hod

ANJ

 

(25)

supluje

Čejková Eva

(Hm)

 

2.hod

VKO

 

(29)

supluje

Matějů Zdeněk

(Ko)

3.B

1.hod

GEO

 

(30)

supluje

Strejček Pavel

(Ko)

 

6.hod

ZSV

 

(30)

supluje

Matějů Zdeněk

(Mj)

4.A

3.hod

SAJ

SA3

(33)

supluje

Bezoušková Jana

(Hm)

 

3.hod

SFY

FS

(24)

spojí

Havránek Petr

(Ko)

 

4.hod

SAJ

SA3

(33)

supluje

Bezoušková Jana

(Hm)

 

4.hod

SFY

FS

(24)

spojí

Havránek Petr

(Ko)

4.B

3.hod

SAJ

SA3

(33)

supluje

Bezoušková Jana

(Hm)

 

3.hod

SFY

FS

(24)

spojí

Havránek Petr

(Ko)

 

4.hod

SAJ

SA3

(33)

supluje

Bezoušková Jana

(Hm)

 

4.hod

SFY

FS

(24)

spojí

Havránek Petr

(Ko)

4.V

2.hod

ZEM

 

(24)

supluje

Suchanová Marešová Lada

(Hm)

 

6.hod

ANJ

pol2

(11)

změna

Lukavcová Ludmila

 
 

6.hod

NEJ

pol1

(12)

změna

Kučerová Stanislava

 

5.V

1.hod

BIO

pol2

(31)

supluje

Novotná Jana

(Mj)

 

4.hod

BIO

pol1

(30)

supluje

Novotná Jana

(Mj)

7.V

5.hod

IKT

pol2

(13)

navíc

Mrázek Ladislav

 
 

5.hod

FYZ

pol2

 

odpadá

 

(Ko)

 

5.hod

IKT

pol1

 

odpadá

 

(Mr)

 

6.hod

IKT

pol2

(13)

navíc

Mrázek Ladislav

 
 

6.hod

FYZ

pol2

 

odpadá

 

(Ko)

 

6.hod

IKT

pol1

 

odpadá

 

(Mr)

8.V

3.hod

SAJ

SA3

(33)

supluje

Bezoušková Jana

(Hm)

 

4.hod

SAJ

SA3

(33)

supluje

Bezoušková Jana

(Hm)

 

5.- 9. hod Jiný důvod

 

Zpracováno v systému Bakaláři