Soutěž družstev v řešení sudoku

Vloženo: 24.4.2024 | Autor: Suchanová | Zobrazeno: 206x
V pátek 19. dubna proběhlo regionální kolo soutěže tříčlenných týmů v řešení sudoku.

Dne 19. dubna se konala soutěž v sudoku, pořádaná Hráčskou asociací logických her a sudoku.  Soutěžní atmosféra zaplnila prostor Gymnázia Jiřího z Poděbrad, kde se celá událost odehrála. Týmy soutěžily v rámci svých kategorií s odhodláním a nadšením, přičemž každý z účastníků ukázal své dovednosti v řešení logických úloh. Zúčastnilo se celkem 38 týmů, přičemž 15 týmů reprezentovalo střední školy a 23 základní školy.

V kategorii základních škol se nejvíce vyznamenali žáci z Velkého Oseka, kteří předvedli excelentní schopnosti v řešení sudoku. V kategorii středních škol pak zvítězili studenti Gymnázia Jiřího z Poděbrad, kteří také ukázali svou zručnost a strategické myšlení.

Kategorie ZŠ:
1. Velký Osek – Radka Stránská, Nela Kučerová, Tomáš Munzar
2. ZŠ Sadská – Vanessa Bartošová, Petra Dokoupilová, Soňa Švíková
3. ZŠ Sadská – Petr Vajgl, Barbora Hájková, Jan Hervert

Kategorie SŠ:
1. Gymnázium Jiřího z Poděbrad – Adéla Trejdová, Kristina Beránková, Nela Švarcová
2. Gymnázium Jiřího z Poděbrad – Martin Klápště, Patrik Chlubna, Tomáš Litomyský
3. Gymnázium Jiřího z Poděbrad – Miloš Lippert, Natálie Drobná, Johana Severová

Hráčská asociace logických her a sudoku ve spolupráci se školami, které pomáhají pořádat jednotlivá regionální kola, vyšle nejlepší družstva z každého regionálního kola do celostátního kola, které se bude konat ve středu 5. června v Brně.

Všichni jsme si soutěž příjemně užili, gratulujeme vítězným týmům a těšíme se na příští rok.

Rovněž bychom rádi poděkovali městu Poděbrady za jejich laskavou podporu a poskytnutí cen pro vítěze této soutěže.

Výsledková listina je zde.

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.