Kotva
Bakaláři
Nepřehlédněte
Informace Tady nic není :-(
Počítadlo
Online:
4
Dnes:
127
Posledních 7 dní:
4925
Posledních 30 dní:
26277
Celkem:
403463
Mapa webu
A
A
A

Otevření Galerie osobností poděbradského gymnázia

Vloženo: 24.1.2019 | Zobrazeno: 497x

V úterý 23. 10. 2018 byla slavnostně otevřena ve vstupní hale školy Galerie osobností poděbradského gymnázia. Galerie je vytvořena podle grafického návrhu absolventky GJP - Bc. Zuzany Vaněčkové. Ve vstupní hale je také umístěna pamětní kniha. 

Zprávu a fotodokumentaci ze slavnostního otevření připravila pro Nymburský deník absolventka GJP Mgr. Olga Vendlová.

nymbursky.denik.cz/zpravy_region/zname-tvare-se-vratily-na-podebradske-gymnazium-jejich-jmena-zvecnili-naporad-20181024.html

 

Od roku 1946 studovala ve STÁTNÍM REÁLNÉM GYMNÁZIU – KOLEJI KRÁLE JIŘÍHO, NÁSLEDNĚ V JEDENÁCTILETÉ STŘEDNÍ ŠKOLE, POTÉ VE STŘEDNÍ VŠEOBECNĚ VZDĚLÁVACÍ ŠKOLE, DÁLE V GYMNÁZIU A NYNÍ V GYMNÁZIU JIŘÍHO Z PODĚBRAD řada studentů, kteří ve svém profesním životě dosáhli významných úspěchů, mnohdy i ve složitých podmínkách proslavili naši zemi v zahraničí, vytvořili a vytvářejí hodnoty v nejrůznějších oblastech vědy a kultury, či jsou vynikajícími sportovními reprezentanty na celostátní, evropské i světové úrovni.

 

Tým pro přípravu, realizaci a otevření Galerie osobností: Mgr. Boudová, RNDr. Bříza, p. Císařová,  PhDr. Dunovská, Mgr. Hercog, PhDr. Hrabětová, Mgr. Charousová, Mgr. Kučerová, Mgr. Maršalová, Mgr. Matějů, Mgr. Matějka, Ph.D., p. Pavel, Ing. Pergel, CSc.,  Mgr. Svobodová, p. Šedivá, Bc. Vaněčková, Mgr. Vaverková Valtrová, MBA, členové Pěveckého sboru a Orchestru GJP a studenti GJP Javůrek a Piják.