Kotva
Bakaláři
Nepřehlédněte
Informace Tady nic není :-(
Počítadlo
Online:
3
Dnes:
64
Posledních 7 dní:
3700
Posledních 30 dní:
17813
Celkem:
421237
Mapa webu
A
A
A

Logická olympiáda - kategorie B soutěží do 14.10.2020

Vloženo: 9.10.2020 | Autor: Kovářová | Zobrazeno: 40x
Test základního kola Logické olympiády pro kategorii B: žáci 2 .st ZŠ a víceletých gymnázií je možno řešit od 8. do 14. 10. 2020 včetně.

Do soutěže žáci vstoupí na stránce "Vstup do soutěže" zadáním emailu a hesla, které obdrželi po registraci. Pokud přístupové heslo nemají, vyžádají si nové heslo zde http://www.logickaolympiada.cz/vstup_pro_zaky/?zapomenute_heslo=1

I v průběhu základních kol lze údaje žáků včetně emailů samozřejmě opravit a heslo získat, stejně tak je možné dopotvrdit souhlasy rodičů, stačí napsat, zavolat. Na stránce soutěže www.logickaolympiada.cz najdete i telefonní číslo - 277 000 289. 

 

K samotnému testu se žáci dostanou po přihlášení kliknutím na odkaz "Vypracovat test". Testy kola spustí na všech prohlížečích - Google Chrome, Mozilla Firefox od verze 6.0 nebo Internet Explorer od verze 11. Před spuštěním si připravte tužku a poznámkový papír, můžete použít kalkulačku, všechny ostatní pomůcky jsou zakázané. Na vyřešení soutěžních úkolů žáci mají 30 minut. Po spuštění on-line testu jej nelze přerušit!!

 

Pak už se můžou začít řešit soutěžní úkoly. Správná odpověď se vybírá myší a po kliknutí se orámuje modře. Na další otázku se přesunete tlačítkem "Další". Pokud se chcete vrátit k předchozí otázce, stiskněte "Předchozí". Tlačítko "Ukončit test" se zobrazí až u poslední otázky a použijete ho, až když máte opravdu všechny otázky hotové. Po uplynutí času se test ukončí automaticky a výsledky budou samozřejmě uloženy.

 

Výsledky kategorie B se dozví soutěžící i učitelé ve svém uživatelském profilu po ukončení a vyhodnocení základního kola v sobotu 17. 10. 2020.