Kotva
Bakaláři
Nepřehlédněte
Informace Tady nic není :-(
Počítadlo
Online:
10
Dnes:
421
Posledních 7 dní:
3543
Posledních 30 dní:
14564
Celkem:
365126
Mapa webu
A
A
A

Výsledky přijímacího řízení 2020 do čtyřletého oboru vzdělání

Vloženo: 16.6.2020 | Autor: Hercog | Zobrazeno: 3936x
Aktualizováno 8. 7. 2020 ve 11:45 hodin. Ke dni 8. 7. 2020 bylo přijato 60 zápisových lístků, kapacita tříd je naplněna. Přijímací řízení je zastaveno, zákonným zástupcům uchazečů, kteří si podali žádost vydání nového rozhodnutí, bylo zasláno oznámení o zastavení řízení.

Vážení rodiče, milí uchazeči,

na této stránce naleznete výsledky přijímacího řízení do čtyřletého oboru vzdělání a vzor žádosti o vydání nového rozhodnutí pro nepřijaté uchazeče. Ve výsledkové listině budeme průběžně uvádět přehled odevzdaných zápisových lístků.

Přijatí uchazeči, kteří neodevzdají zápisový lístek do 5 pracovních dní od zveřejnění rozhodnutí o přijetí (v souladu s § 19 zákona č. 135/2020 Sb., o zvláštních pravidlech pro přijímání k některým druhům vzdělávání a k jejich ukončování ve školním roce 2019/2020), se vzdávají práva být přijati na naši školu. Na uvolněná místa budou přijati uchazeči, kteří si podali žádost o vydání nového rozhodnutí. Zápisový lístek doporučujeme odevzdat osobně v kanceláři Gymnázia Jiřího z Poděbrad, kde uchazeč obdrží potvrzení o přijetí na naši školu.
Žádáme přijaté uchazeče, kteří se rozhodli nastoupit na jinou SŠ, aby nám to sdělili na adresu GYMNAZIUM@GJP.CZ nebo osobně v kanceláři školy. Urychlí tak přijetí dalších uchazečů.

Zákonní zástupci nepřijatých uchazečů si rozhodnutí ředitele školy vyzvednou ve středu 17. června 2020  od 8:00 do 16:45 hodin v kanceláři školy. Nevyzvednutá rozhodnutí nepřijatých uchazečů budou zaslána poštou doporučeně do vlastních rukou zákonnému zástupci uchazeče v zákonné lhůtě. Nepřijatým uchazečům doporučujeme podat žádost o vydání nového rozhodnutí, aby mohli být přijati na uvolněná místa po uchazečích, kteří neodevzdají zápisové lístky v zákonné lhůtě.

Všem uchazečům přeji, aby přijímací řízení dopadlo podle jejich představ.

 

RNDr. Kamil Bříza v. r.
ředitel školy       

 

 Výsledky přijímacího řízení do čtyřletého oboru vzdělání 
 Přehled odevzdaných zápisových lístků a nových rozhodnutí o přijetí k 8. 7. 2020

 Fomulář žádosti o vydání nového rozhodnutí pro nepřijaté uchazeče

 Formulář žádosti o vydání nového rozhodnutí pro nepřijaté uchazeče

 Dotazník žáka 1. ročníku školního roku 2020/2021 
       (volba druhého cizího jazyka a estetické výchovy)

 Pozvánka na vstupní jazykové testy pro přijaté uchazeče

 Pozvánka pro rodiče žáků přijatých do 1. ročníku na informativní schůzku k zahájení školního roku