Kotva
Bakaláři
Nepřehlédněte
reprezentační maturitní ples třídy 4.B
15.2.2020
Počítadlo
Online:
2
Dnes:
1
Posledních 7 dní:
5689
Posledních 30 dní:
25096
Celkem:
277249
Mapa webu
A
A
A

Klub mladých diváků - prosincové představení pro nižší gymnázium

Vloženo: 22.11.2019 | Autor: Šlapáková | Zobrazeno: 281x
V pondělí 9. prosince od 15 hodin nás čeká druhé představení této sezóny. Divadlo AQUALUNG, hostující v Žižkovském divadle Járy Cimrmana, sehraje hru Muži ve zbrani aneb Celá Zeměplocha jest jevištěm.

Jak už název napovídá, uvidíme adaptaci jednoho z dílů populární série Úžasná Zeměplocha nedávno zesnulého spisovatele Terryho Pratchetta.

 

Na stránkách divadla se můžeme dočíst, že se jedná o divadelní fantasy z podivného i podivuhodného města Ankh-Morporku, které ohrožuje neznámá, ozbrojená postava. Místní občanské nepokoje může uklidnit jen přímý potomek bývalých králů, současný člen Noční hlídky, adoptovaný trpaslík, desátník Karotka. Ten však o získání takového postu nestojí… Po čem tedy touží?

Vlkodlačice, upír, trpaslíci, trollové, šlechta - celé panoptikum, které čtenáři znají z literární předlohy - tentokrát živě, v životní velikosti a na divadelních prknech!

 

Odjezd od školy bude ve 13,15 hodin a návrat plánujeme okolo 19. hodiny.

 

Pokud se z nějakého důvodu nemůžete tohoto představení zúčastnit, stavte se za mnou do kabinetu anglického jazyka (č. 35 - vedle učebny VV), pokusíme se najít za vás náhradníka.